W zgodzie z naturą

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

 

Tablety w Naszej bibliotece już niebawem

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Gminna Biblioteka Publiczna w Borzechowie jest jednym z finalistów konkursu Tablety w Twojej bibliotece. Biblioteka otrzyma 6 tabletów Apple iPod, z których będzie można korzystać w bibliotece.

Więcej informacji >>

 

Ferie z Biblioteką 2015

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

 

Roboty z klocków Lego w bibliotece

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

„Chcę, by każdy uczeń na świecie miał lekcje z programowania. Nie po to, by każdy został programistą, ale by każdy nauczył się logicznego myślenia”.

Vinton Cerf, wiceprezes Google i jeden z "ojców" Internetu.

GBP w Borzechowie proponuje dzieciom i młodzieży, którzy chcą uczyć się programowania poprzez zabawę,  wspólne zajęcia z wykorzystaniem klocków Lego i specjalnego oprogramowania, dzięki któremu zbudowane roboty będą mogły się poruszać. Nasza biblioteka jako jedna z 20 bibliotek w Polsce i jedyna w powiecie lubelskim została wybrana do udziału w projekcie „GO_PRO! – Gminne Ośrodki Programowania jako model efektywnej promocji wiedzy i praktyki programistycznej” realizowany przez Stowarzyszenie Edukacji Pozaformalnej „MERITUM”.

Więcej…

 

Wakacje z biblioteką

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

W czasie wakacji biblioteka była czynna codziennie, proponując odwiedzającym książki i czasopisma, komputery z dostępem do Internetu oraz zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży, a także możliwość  oglądania rozbudowy biblioteki. Część zbiorów bibliotecznych została przeniesiona do remizy OSP w Borzechowie.

Więcej…

 

Gadu-Gadu Kontakt
Zagadaj na nr: 41815713
Biblioteka