Wyjazd wolontariuszy do schroniska w Korabiewicach 28.09.2013 r

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Fundacja Dziupla powstała w 2007 r. Zajmuje się ona realizacją projektów wolontarystycznych w obszarze społecznym oraz stara się aby dzieci i młodzież w atrakcyjny i pożyteczny sposób mogła spędzić swój wolny czas.

Więcej…

 

Tydzień Zakazanych Książek Wrzesień 2013 r

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Biblioteka w Borzechowie już po rqaz drugi wzięła udział w akcji Tydzień Zakazanych Książek. Na wystawie zaprezentowany zostały książki, które z różnych przyczyn były wycofywane z bibliotek lub zakazywano ich czytania. Na liście znajduje się onad 100 książek, w tym m.in. "Czerwony Kapturek".

Więcej…

 

Spotkanie z Ewą Dados w Niedrzwicy Dużej 19 września 2013 r

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Dnia 19.09.2013 r. w Niedrzwicy Dużej o godz. 1530 odbyło się spotkanie z dziennikarką Radia Lublin, panią Ewą Dados. Jest ona także pomysłodawczynią i realizatorką cyklicznych programów radiowych dla najmłodszych oraz inicjatorką kierowanej przez siebie Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Radia Lublin Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

Więcej…

 

Nocne spotkanie Klubu Wolontariusza 6 września 2013 r

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Dnia 06.09.2013 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Borzechowie o godz. 19:00 rozpoczęło się nocne spotkanie członków Klubu Wolontariusza "Pozytywnie Zakręceni". Przybyłe gimnazjalistki przyniosły ze sobą śpiwory, koce itp. oraz wiele pomysłów. Celem naszego zebrania było ustalenie kierunków działania, zaprojektowanie logo klubu, a także wybranie Rady Klubu.

Więcej…

 

Dożynki Powiatowe w Radawcu 1.09.2013 r

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Po raz drugi Gmina Borzechów prezentowała się podczas dożynek Powiatowych w Radawcu. Biblioteka w ubiegłym roku miała swój wkład w udekorowanie stoiska. Prezentowaliśmy wystafę fotograficzną "U źródeł Chodelki". W tym roku licznie odwiedzający stoisko goście mogli obejrzeć wystawę dawnych fotografii "Z albumu Babci...". Dla najmłodszych proponowaliśmy malowanie buzi i robilenie kolorowych warkoczyków.

Galeria >>

 

Gadu-Gadu Kontakt
Zagadaj na nr: 41815713
Biblioteka