Wakacje z Biblioteką 2013

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Jak co roku Gminna Biblioteka Publiczna w Borzechowie zorganizowała zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży, które odbyły się w dniach 19-30 sierpnia 2013 r. W zajęciach uczestniczyły 42 osoby, w czytelni internetowej zanotowano 398 odwiedzin. W programie zajęć były prace rękodzielnicze, w tym: „pomponiaki”, sowy z papieru, biżuteria z koralików, ozdobne ramki, zakładki do książek z filcu, kartki pocztowe, zwierzęta z siana.  Wspólnie czytaliśmy książki i bawiliśmy się.

Więcej…

 

Wakacje z Biblioteką

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

 

 

Nagroda im. Anny Platto 2013 trafiła do biblioteki w Borzechowie

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Już po raz XIX w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia nagrody dla bibliotekarzy z województwa lubelskiego za szczególny wkład w pracę z dziećmi i młodzieżą oraz promocję czytelnictwa wśród młodych czytelników.

Więcej…

 

Obóz szkoleniowo-integracyjny Klubów Wolontariusza w Nałęczowie

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

W dniach 2-4 sierpnia 2013 r. odbył się zaplanowany obóz szkoleniowo-integracyjny dla członków Klubów Wolontariusza, które powstają w Borzechowie, Krężnicy Jarej, Niedrzwicy Dużej, Niedrzwicy Kościelnej i Wilkołazie. Klub w Borzechowie powstał przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Borzechowie.

Więcej…

 

Zajęcia czytelniczo-plastyczne „Te co skaczą i fruwają”

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Kolejny dzień Letniej czytelni nad Chodelką, chociaż pogoda nie sprzyjała wyjściu nad rzekę. Dzisiaj gościliśmy w bibliotece dzieci z przedszkola, klasy zerowej, kl. I i IV. Czytaliśmy wiersze Juliana Tuwima oraz ćwiczyliśmy "łamańce językowe". Uczniowie klasy IV czytali młodszym kolegom i koleżankom. Młodsze dzieci zostały na zajęciach plastycznych, na których wykonywały kartki pocztowe.

Galeria >>

 

Gadu-Gadu Kontakt
Zagadaj na nr: 41815713
Biblioteka