Skrzydlate słówka

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

W zajęciach ”Skrzydlate słówka”, które odbyły się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Borzechowie 24 czerwca 2013 r. wzięło udział 7 uczniów z II klasy PSP w Borzechowie wraz z wychowawczynią Dorotą Kosik.

Więcej…

 

Zakończenie projektu „Biblioteka – lokalne centrum wiedzy praktycznej”

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Zakończenie projektu „Biblioteka – lokalne centrum wiedzy praktycznej”, który był realizowany z Fundacją Nowe Media. Ostatnie spotkanie, na którym podsumowaliśmy Piknik Wiedzy Praktycznej i uczyliśmy się prezentacji Prezi odbyło się 22 czerwca 2013 r.

Galeria >>

 

I Międzynarodowa Gala Młodzieżowych Orkiestr Dętych w Bychawie

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

9 czerwca 2013 r. odbyło się święto orkiestr dętych w Bychawie, w którym uczestniczyły orkiestry z Borzechowa, Bychawy, Kocudzy, Krasnegostawu, Lubartowa, Ostrowa, Strzyżewic, Wilkołaza i Wojciechowa.  Organizatorzy zaprosili także zespoły z Ukrainy. Najliczniejsze orkiestry liczyły po ponad 30 osób.

Więcej…

 

Piknik wiedzy praktycznej przy bibliotece

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Od stycznia do czerwca 3013 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Borzechowie realizujemy projekt z Fundacją Nowe Media „Biblioteka – lokalne centrum wiedzy praktycznej”. Podczas zajęć młodzież poznawała m.in. programy komputerowe, uczyła się obróbki zdjęć, stworzyła internetową gazetę Qmam. Grupa przygotowała także ankietę dotyczącą biblioteki.

Więcej…

 

Noc Bibliotek już po raz drugi

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

W zajęciach Nocy Bibliotek 2013 w GBP w Borzechowie 10 maja 2013 r. wzięło udział 56 osób (dzieci i młodzież w wieku 4-14 lat).

Wspólne wykonywanie lokomotywy po wysłuchaniu wiersza J. Tuwima sprawiło uczestnikom wiele radości. Powstało kilkanaście prac, które wykonano z surowców wtórnych. Inwencja twórcza była ogromna.

Więcej…

 

Gadu-Gadu Kontakt
Zagadaj na nr: 41815713
Biblioteka