Zajęcia czytelniczo-plastyczne „Te co skaczą i fruwają”

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Kolejny dzień Letniej czytelni nad Chodelką, chociaż pogoda nie sprzyjała wyjściu nad rzekę. Dzisiaj gościliśmy w bibliotece dzieci z przedszkola, klasy zerowej, kl. I i IV. Czytaliśmy wiersze Juliana Tuwima oraz ćwiczyliśmy "łamańce językowe". Uczniowie klasy IV czytali młodszym kolegom i koleżankom. Młodsze dzieci zostały na zajęciach plastycznych, na których wykonywały kartki pocztowe.

Galeria >>

 

Skrzydlate słówka

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

W zajęciach ”Skrzydlate słówka”, które odbyły się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Borzechowie 24 czerwca 2013 r. wzięło udział 7 uczniów z II klasy PSP w Borzechowie wraz z wychowawczynią Dorotą Kosik.

Więcej…

 

Zakończenie projektu „Biblioteka – lokalne centrum wiedzy praktycznej”

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Zakończenie projektu „Biblioteka – lokalne centrum wiedzy praktycznej”, który był realizowany z Fundacją Nowe Media. Ostatnie spotkanie, na którym podsumowaliśmy Piknik Wiedzy Praktycznej i uczyliśmy się prezentacji Prezi odbyło się 22 czerwca 2013 r.

Galeria >>

 

I Międzynarodowa Gala Młodzieżowych Orkiestr Dętych w Bychawie

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

9 czerwca 2013 r. odbyło się święto orkiestr dętych w Bychawie, w którym uczestniczyły orkiestry z Borzechowa, Bychawy, Kocudzy, Krasnegostawu, Lubartowa, Ostrowa, Strzyżewic, Wilkołaza i Wojciechowa.  Organizatorzy zaprosili także zespoły z Ukrainy. Najliczniejsze orkiestry liczyły po ponad 30 osób.

Więcej…

 

Piknik wiedzy praktycznej przy bibliotece

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Od stycznia do czerwca 3013 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Borzechowie realizujemy projekt z Fundacją Nowe Media „Biblioteka – lokalne centrum wiedzy praktycznej”. Podczas zajęć młodzież poznawała m.in. programy komputerowe, uczyła się obróbki zdjęć, stworzyła internetową gazetę Qmam. Grupa przygotowała także ankietę dotyczącą biblioteki.

Więcej…

 

Gadu-Gadu Kontakt
Zagadaj na nr: 41815713
Biblioteka