Likwidacja Filii bibliotecznej w Kępie

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Rada Gminy Borzechów na posiedzeniu w dniu 7.03.2013 roku podjęła uchwałę o zamiarze likwidacji filii bibliotecznej w Kępie. Bezpośrednią przyczyną zamiaru likwidacji jest zamknięcie Szkoły Podstawowej w Kępie. Uchwała o likwidacji zgodnie z obowiązującymi przepisami może zostać podjęta 6 miesięcy po podaniu do publicznej wiadomości zamiaru likwidacji.

Więcej…

 

Cyfrowe Archiwum Tradycji Lokalnej biblioteki w Borzechowie już działa

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony CATL. W marcu rozpoczęliśmy zamieszczanie pierwszych zdjęć, które zebraliśmy od mieszkańców w ramach projektu Aktywna Biblioteka “Wystawa starych fotografii, nagrania relacji starszych osób oraz wykonanych drzew genealogicznych rodzin”.

Więcej…

 

Ferie z biblioteką

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Gminna Biblioteka Publiczna w Borzechowie zaprasza na „Ferie z Biblioteką”, które odbędą się w dniach 18-22 lutego 2013 r. w godz. 10-14. W ramach spotkań będziemy wykonywać prace plastyczne i rękodzielnicze, będą konkursy i projekcja filmów. Bezpłatnie można korzystać z komputerów i Internetu. Serdecznie zapraszamy.

 

Aktywna Biblioteka

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Gminna Biblioteka Publiczna w Borzechowie uczestnicząc w programie Rozwoju Bibliotek opracowała Plan Rozwoju Biblioteki na lata 2013-2015. Obecnie realizujemy zawarte tam działania. Jednym z nich jest zebranie dawnych fotografii i przygotowanie wystawy dawnych fotografii.

Więcej…

 

Konkurs „Moja Mała Ojczyzna -krajobrazy, ludzie, wydarzenia” rozstrzygnięty

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Dzieci i młodzież z terenu gminy Borzechów wzięły udział w konkursie plastycznym i fotograficznym, zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Borzechowie i Koło Plastyczne „Plamki” z Publicznej Szkoły Podstawowej im. K. Rasławskiego w Borzechowie pod patronatem Wójta Gminy. Na konkurs wpłynęło po 8 prac malarskich i fotograficznych. W kategorii malarskiej nagrody otrzymali:

Więcej…

 

Gadu-Gadu Kontakt
Zagadaj na nr: 41815713
Biblioteka