„O finansach… w bibliotece”

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

W sierpniu został zakończony projekt „O finansach… w bibliotece – V edycja” dla osób 50+, który rozpoczął się w maju bieżącego roku. Projekt realizowany był z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu była Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia były zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.

Więcej…

 

Głosuj na NAS - Pracownia ORANGE

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Pomysł naszej grupy inicjatywnej przeszedł do drugiego etapu konkursu, w którym można głosować na wybraną lokalizację Pracowni Orange. Liczy się każdy głos oddany codziennie na stronie https://pracownieorange.wp.pl/ z konta fb lub z adresu e-mail Każdy głos przybliża nas do otrzymania w pełni wyposażonej pracowni, wartej 30 000 zł, składającej się z: 3 laptopów, urządzenia wielofunkcyjnego, telewizora LCD, konsoli Play STATION 4, dwóch zestawów Lofi Robotów oraz świetnych, nowoczesnych mebelków.
Z 64 wybranych lokalizacji biorącychy udział w drugim etapie zestawy trafią do 25 instytucji. Dzięki Wam możemy być jedną z nich.
Liczymy na Was.
GŁOSUJCIE- WARTO!
"Pracownie Orange to multimedialne świetlice w małych miastach i wsiach. Są miejscem, w którym poprzez twórcze inicjatywy, zachęcamy społeczności lokalne do zdobywania wiedzy, udziału w kulturze oraz budowania społeczności przy wykorzystaniu nowych technologii." https://pracownieorange.wp.pl/

 

Nowe komputery w bibliotece

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Komputery i drukarka zakupione w ramach Programu Instytutu Książki "Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2016". W bibliotece gminnej mamy 5 nowych komputerów udostępnionych dla czytelników oraz 1 komputer dla bibliotekarza do opracowywania książek i kolorową drukarkę, a w filii w Kłodnicy Dolnej 2 komputery udostępnione dla czytelników. Całość zadania to 35000 zł, z czego 29750 zł to dotacja, którą otrzymaliśmy na realizację zadania.

Zdjęcia>>

 

Zajęcia w ramach projektu "W zgodzie z naturą" 4.08.2015 r.

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

 

Wystawa obrazów Haidera Gasema w bibliotece

Powiększ lub zmniejsz rozmiar czcionki:

Więcej…

 

Gadu-Gadu Kontakt
Zagadaj na nr: 41815713
Biblioteka