Konkurs „Moja Mała Ojczyzna -krajobrazy, ludzie, wydarzenia” rozstrzygnięty

Dzieci i młodzież z terenu gminy Borzechów wzięły udział w konkursie plastycznym i fotograficznym, zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Borzechowie i Koło Plastyczne „Plamki” z Publicznej Szkoły Podstawowej im. K. Rasławskiego w Borzechowie pod patronatem Wójta Gminy. Na konkurs wpłynęło po 8 prac malarskich i fotograficznych. W kategorii malarskiej nagrody otrzymali:

I miejsce Jan Wojciech Kamiński, II miejsce Martyna Moryl, III miejsce Alicja Fredo. W kategorii fotograficznej szkół podstawowych nagrodzono: I miejsce Milena Wełna, II miejsce Beata Gałat, III miejsce Jan Wojciech Kamiński. Wpłynęły także prace uczniów gimnazjum: I miejsce zajęła Katarzyna Kosik, II miejsce- Dominika Wawer. Pozostałe osoby zostały wyróżnione. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Jan Wojciech Kamiński

Katarzyna Kosik