Zajęcia w bibliotece dla dorosłych

Dzięki współpracy z fundacją „Liderzy Sukcesu” zorganizowane zostały dwa wyjazdy  kilkunastu pań do gospodarstwa agroturystycznego w  Chodlu. Panie słuchały wykładu o zdrowym odżywianiu, o zakładaniu gospodarstw agroturystycznych, układały jadłospis. W drugim wyjeździe uczestniczyły także dzieci z 5 klasy PSP w Borzechowie. Razem z paniami przygotowały pizzę.

Bombowe popołudnia z biblioteką to zajęcia, w których uczestniczyły osoby dorosłe, które uczyły się wykonywania nowoczesnych bombek i ozdób świątecznych. Pieczenie ciast na Opłatkowe Spotkanie Seniorów było rozszerzeniem tych spotkań.  Panie, które brały udział w tych warsztatach zdobyły nowe umiejętności, spotkały się z innymi i mam nadzieję, że dobrze się bawiły.

Zapraszam na kolejne zajęcia, które będą się odbywać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Borzechowie od 28 lutego w każdy czwartek, w godz. 12-16. Wspólnie będziemy wykonywać m.in. ozdoby z krepiny, sznurka sizalowego i gipsu, kartki pocztowe, pisanki i palmy. Z pewnością będzie to czas spędzony twórczo, który da satysfakcję z własnoręcznie wykonanych ozdób.