Piknik Wiedzy Praktycznej już 25 maja

Piknik Wiedzy Praktyczne obok biblioteki już 25 maja. W programie m.in. letnia czytelnia nad Chodelką, warsztaty fotograficzne, malowanie twarzy i malowanie na asfalcie. Zapraszamy do obejrzenia dawnych zdjęć mieszkańców gminy Borzechów, które zbieramy w bibliotece. Wszystkim chętnym pokażemy jak skanujemy i opisujemy zdjęcia oraz zaprezentujemy stronę naszego Cyfrowego Archiwum Tradycji Lokalnej.

W kąciku komputerowym zaprezentujemy kilka ciekawych, bezpłatnych programów. Dla autora najciekawszego zdjęcia tej z imprezy nagroda. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
Piknik to projekt realizowany przez młodzież biorącą udział w projekcie Fundacji Nowe Media "Biblioteka - lokalne centrum wiedzy praktycznej"