Noc Bibliotek już po raz drugi

W zajęciach Nocy Bibliotek 2013 w GBP w Borzechowie 10 maja 2013 r. wzięło udział 56 osób (dzieci i młodzież w wieku 4-14 lat).

Wspólne wykonywanie lokomotywy po wysłuchaniu wiersza J. Tuwima sprawiło uczestnikom wiele radości. Powstało kilkanaście prac, które wykonano z surowców wtórnych. Inwencja twórcza była ogromna.

Cykl gier i zabaw na świeżym powietrzu zakończyły rozgrywki sportowe na boisku, które trwały do godz. 21.

Po powrocie do biblioteki trały przygotowania do poczęstunku (łasuchowanie pomiędzy książkami). Wszystkie prace razem z bibliotekarkami wykonały dzieci przy pomocy rodziców. Bartosz (4 lata) mieszał ciasto na gofry, a następnie zapraszał dzieci do jedzenia, mówiąc, że jego mama robi najpyszniejsze gofry na świecie.

Wszystkie chętne osoby zostały pomalowane farbami do malowania twarzy.

Najlepszym podsumowaniem zajęć były rozbawione i uśmiechnięte dzieci oraz prośba o przedłużenie spotkania do godziny 22.30

Galeria >>