Obóz szkoleniowo-integracyjny Klubów Wolontariusza w Nałęczowie

W dniach 2-4 sierpnia 2013 r. odbył się zaplanowany obóz szkoleniowo-integracyjny dla członków Klubów Wolontariusza, które powstają w Borzechowie, Krężnicy Jarej, Niedrzwicy Dużej, Niedrzwicy Kościelnej i Wilkołazie. Klub w Borzechowie powstał przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Borzechowie.

Podczas obozu młodzież uczyła się pracy w grupie, poznawała zasady wolontariatu, uczyła się pisać prosty projekt lecz głównym celem było wspólne poznanie się uczestników. Zabawy, tańce, kręcenie filmiku dało możliwość nawiązania nowych kontaktów. Obóz został zrealizowany przez Fundację "Dziupla" z Niedrzwicy Kościelnej, która realizuje projekt " Wolontariat sposobem  na zmiany - budowanie sieci" ze środków FIO.

Galeria >>