Nocne spotkanie Klubu Wolontariusza 6 września 2013 r

Dnia 06.09.2013 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Borzechowie o godz. 19:00 rozpoczęło się nocne spotkanie członków Klubu Wolontariusza "Pozytywnie Zakręceni". Przybyłe gimnazjalistki przyniosły ze sobą śpiwory, koce itp. oraz wiele pomysłów. Celem naszego zebrania było ustalenie kierunków działania, zaprojektowanie logo klubu, a także wybranie Rady Klubu.

Po zakończeniu części oficjalnej wraz z panią Agnieszką przygotowaliśmy posiłki- mini kebaby z surówką, kluski z serem i tosty. Oglądaliśmy horror pt. "Hotel zła" oraz bawiliśmy się przy karaoke. Niektóre z nas zajęły się robieniem bransoletek z wełny. Robienie kolczyków z różnych elementów nie pozwalało nam zasnąć. Dopiero po 5 rano kilka osób zasnęło. Spotkanie to pozwoliło nam się lepiej poznać.

Lidia Hałas

Galeria >>