Wakacje z biblioteką

W czasie wakacji biblioteka była czynna codziennie, proponując odwiedzającym książki i czasopisma, komputery z dostępem do Internetu oraz zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży, a także możliwość  oglądania rozbudowy biblioteki. Część zbiorów bibliotecznych została przeniesiona do remizy OSP w Borzechowie.

Uczestnicy zajęć wykonywali ozdobne doniczki, broszki, kolczyki, obrazki, pomponiaki, bransoletki, sówki. Na zakończenie łasuchowaliśmy pomiędzy półkami, robiąc tosty i placuszki z cukinii. W filii w Kłodnicy Dolnej także odbyły się zajęcia  wakacyjne, podczas których dzieci  uczyły się robić prace rękodzielnicze,  miały zajęcia sportowe i kulinarne. Klub Wolontariusza „Pozytywnie zakręceni” zorganizował rajd rowerowy dla wolontariuszy z zaprzyjaźnionych klubów z Krężnicy Jarej, Niedrzwicy Dużej i Kościelnej i Wilkołaza. Młodzież podróżując  trasami rowerowymi , poznała nieznane zakątki gminy i świetnie się bawiła. Na zakończenie wszyscy spotkali się przy ognisku.

Galeria>>